MOJA PRACA ZAWODOWA

Zawodowo, wraz ze wspólnikiem zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami związanymi z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji, współpracując z biurami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, radcami prawnymi oraz bankami udzielającymi kredytów na zakup każdego rodzaju nieruchomości. Ponadto współpracujemy z biurami zajmującymi się projektowaniem oraz aranżacją wnętrz. Nadrzędnym celem Agencji jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów. 

  Nasza działalność jest ubezpieczona w Generali. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Posiadamy licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami nr 8199 i 8383. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże korporacje. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie. 

  Siedziba Naszej Firmy znajduje się w Oświęcimiu lecz nie ograniczamy się do rynku lokalnego. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej www.kontaktsc.pl. 

  Zapewniamy swoim Klientom usługi najwyższej jakości. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. 

  Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na nasz rozwój, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie www.kontaktsc.pl.

 


WAŻNE

Jeśli chcesz moją stronę czytać w języku polskim a masz włączony automatyczny translator, to włącz opcję "pokaż tekst oryginalny". Translator wprowadza zmiany czyniąc czasami tekst błędnie lub niezrozumiale napisanym.